Hakkımızda

SOYLU TURİZM

Soylu Turizm, kurulduğu 1984 yılından bu yana İstanbul içinde ve dışında öğrenci ve personel taşımacılığı ile çeşitli organizasyonlarda ulaşım hizmeti vermektedir. İnsan taşımanın aynı zamanda insan hayatının emaneti olduğunun bilincinde olarak kurulduğumuz günden bu yana “daima en kaliteli” ilkesiyle çalışmaktayız. İnsan taşımacılığında en önemli unsur olan yeni model ve konforlu araçlar ile güler yüzlü, kurallara uyan, yolculara saygılı ve deneyimli sürücülerimizle hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe daima öncü kuruluş olmayı hedefleyen şirketimiz, bir yandan piyasa koşullarına uygun maliyet-rekabet dengesini kurmak, diğer yandan tüm çalışanları ile kolektif ve çağdaş bir çalışma sistemini oluşturarak müşterilerine kesintisiz ve dakik hizmet vermeyi benimsemiştir. Son model araçlar, eğitimli personel, minimum hata ile kalite kalite seviyesini artırmak şirketimizin en temel politikasıdır.

VİZYONUMUZ

Yolcuları için güvenli bir köprü olma hedefiyle yola çıkan firmamız personel ve öğrenci taşımacılığında, müşteri ve tedarikçilerin ilk seçeneği olmayı hedefliyor. Sektörde her zaman “ilk”leri hayata geçiren firma olarak;

  • “en kaliteli”
  • “en dürüst”
  • “en güvenli”
  • “en modern”

Taşımacılık hizmetini sunma konusunda kendimize ve ekibimize güveniyoruz...

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Trafikte geçirmek zorunda olan personelinizin en rahat ve güvenli bir biçimde işine ulaşmasını sağlamak bizim görevimiz.

DEVAMINI OKU

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Çocuğunuzu güvenli bir şekilde okuldan evine evinden okuluna ulaşması sorumluluğunu deneyimli ekimizle paylaşın.

DEVAMINI OKU

GEZİ TAŞIMACILIĞI

Şehir içi ve dışında düzenlenen; toplantı, konferans, kongre, seminer, davet ve özel organizasyonlarda araçlarımız 7/24 hizmetinizde.

DEVAMINI OKU

Kaliteyi, konfor ile birleştirip üzerine tecrübemizi ekledik...

Kalitenin, insanların yeterince motive olmaları halinde mümkün olabileceğini düşünüyoruz. İş dünyasında karşı karşıya olduğumuz ve giderek karmaşıklaşan zorlukları aşmaya yönelik, size huzurlu güne başlangıç ve ardından konforlu eve dönüş hizmeti sunuyoruz.

Anlayışlı ve sorumluluk sahibi ulaştırma görevlilerimizin refakatindeki araçlarımız; stresli trafik ortamından soyutlayarak sizleri, adete bir dinlenme alanındaymış gibi hissettirecektir.  Emek, iş ve zaman kaybınızı en aza indirmek için dakik hizmetimizle yanınızdayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini bizim başarı kıstasımızdır...

Müşteri Memnuniyeti

SOYLU TURİZM müşterilerle doğrudan ya da dolaylı olarak ilişki kurarak olası sorunlarla baş edebilme becerileri geliştirmek ve en önemlisi günümüzün rekabetçi ortamında kilit rol oynayan “müşteri”nin davranış ve düşüncelerini anlamak ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için üzerine düşeni fazlası ile yapmaktadır. SOYLU TURİZM olarak, müşteri memnuniyetini artırmak bizim için en öncelikli hedefimiz.

Uzman Şoför Kadrosu

Kurulmuş olduğumuz günden beri her zaman misafirlerimizin can güvenliği önceliğimiz olmuştur. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli şoförlerimiz ile can güvenliğiniz bize emanet.

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimizin can güvenliğinin yanı sıra onların rahat etmesi de hedeflediğimiz kalite politikasına yön vermektedir. Hizmet kalitesinin güvenilirliğimi artıracağını biliyoruz. Biz de kaliteli hizmetlerle misafirlerimizin konforuna konfor katıyoruz.

Mutlu Müşteri

SOYLU TURİZM misafirlerine verdiği hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin, sunduğumuz hizmetten duyduğu memnuniyet bizim başarı kıstasımızdır.

SÜRÜCÜLERİMİZ

Tüm sürücülerimiz sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma Belgelerini eğitim ve seminerlere katılarak alan, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, günlük traşlı, güler yüzlü kişilerden oluşturulmaktadır.

SERVİS ARAÇLARIMIZ

Araçlarımızın 2010 model ve üzerindedir. İç ve dış temizlikleri ve periyodik bakımları özenle yapılmakta, trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Yolcularımız için güvenli bir köprü olma hedefiyle yola çıktık...