Gezi Taşımacılığı

EKONOMİK ve KONFORLU

Şehir içi ve dışında düzenlenen; toplantı, konferans, kongre, seminer, davet ve özel organizasyonlarda araçlarımız 7/24 hizmetinizde.

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarından biri, belki de en önemlisi. Özel günlerde, toplantı ve seminerlerde tek tek bireylerin seyahati, birkaç vasıta değiştirmek zorunluluğu nedeniyle hem yorucu hem de ekonomik olarak külfet doğurduğundan toplu seyahat sık sık tercih edilmekte. SOYLU TURİZM olarak tur ve organizasyonlarda son model araçlarımızla taşımacılık servis hizmeti vermekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI ULAŞIM

SOYLU TURİZM, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

Anlayışlı ve sorumluluk sahibi ulaştırma görevlilerimizin refakatindeki araçlarımız; stresli trafik ortamından soyutlayarak sizleri, adete bir dinlenme alanındaymış gibi hissettirecektir.

Müşteri Memnuniyeti

SOYLU TURİZM olarak, müşteri memnuniyetini artırmak bizim için en öncelikli hedefimiz. Tüm bilgi ve deneyimlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın çabası içerisindeyiz.

Uzman Şoför Kadrosu

Kurulmuş olduğumuz günden beri her zaman misafirlerimizin can güvenliği önceliğimiz olmuştur. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli şoförlerimiz ile can güvenliğiniz bize emanet.

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimizin can güvenliğinin yanı sıra onların rahat etmesi de hedeflediğimiz kalite politikasına yön vermektedir. Hizmet kalitesinin güvenilirliğimi artıracağını biliyoruz. Biz de kaliteli hizmetlerle misafirlerimizin konforuna konfor katıyoruz.

Mutlu Müşteri

SOYLU TURİZM misafirlerine verdiği hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin, sunduğumuz hizmetten duyduğu memnuniyet bizim başarı kıstasımızdır.

GEZİ TAŞIMACILIĞI

Tur ve organizasyonlarda son model araçlarımızla taşımacılık servis hizmeti vermekteyiz.

  • 24 Saat Hizmet politikamız devreye girmiştir.
  • Tam zamanında ulaşım hizmeti

Güvenliğiniz için her zaman daha fazlası...