Öğrenci Taşımacılığı

HER ZAMAN DAHA FAZLASI

Hepimiz çocuğumuzun üzerine titreriz. Doğduğu an ağladığını duyduğumuzda dünyalar bizim olur, sonrasında ise kabus. Tüm çabamız ağlamaması içindir. Küçücük bir gülümsemesi tüm dertlerimizi unutturur. Emeklemeye başladığında kafasını bir yerlere vurmasından korkarız, ilk adımını attığında düşmesinden… Ancak hep bizim kontrolümüzdedir.

Ne zamanki okula başlar işte o an korkularımız da büyür. Okula alışabilecek mi? Düzenli beslenebilecek mi? Arkadaşlarıyla geçinebilecek mi? Okula giderken başına bir şey gelecek mi? Hele ki büyükşehirde yaşıyorsanız buna bir de trafik kabusu eklenir…

GÖZÜNÜZ YOLDA OLMASIN

Siz anne babalar çocuğunuz için zaten çok fazla şeyle ilgilenmek zorundasınız. Bu belki de hayatınızın en zor ancak hiç gocunmadan omuzlarınızda taşıdığınız en değerli yükünüz. Bizim görevimiz de bu sorumluluğunuzun küçük bir bölümünde sizlere yardımcı olmak.

Çocuğunuzu güvenli bir şekilde okuldan evine evinden okuluna ulaşması sorumluluğunu deneyimli ekimizle paylaşın.

Müşteri Memnuniyeti

SOYLU TURİZM olarak, müşteri memnuniyetini artırmak bizim için en öncelikli hedefimiz. Tüm bilgi ve deneyimlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın çabası içerisindeyiz.

Uzman Şoför Kadrosu

Kurulmuş olduğumuz günden beri her zaman misafirlerimizin can güvenliği önceliğimiz olmuştur. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli şoförlerimiz ile can güvenliğiniz bize emanet.

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimizin can güvenliğinin yanı sıra onların rahat etmesi de hedeflediğimiz kalite politikasına yön vermektedir. Hizmet kalitesinin güvenilirliğimi artıracağını biliyoruz. Biz de kaliteli hizmetlerle misafirlerimizin konforuna konfor katıyoruz.

Mutlu Müşteri

SOYLU TURİZM misafirlerine verdiği hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin, sunduğumuz hizmetten duyduğu memnuniyet bizim başarı kıstasımızdır.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrencilerimizin evlerinden, eğitim aldığı kurumlara kadar sağlıklı, rahat ve güvenli bir şekilde servis hizmeti veriyoruz.

  • Sorumluluk Bilinci
  • Güvenilir Deneyimli Kadro

Değer verdiğiniz her şey emin ellerde...