Personel Taşımacılığı

ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK

Hızla gelişen şehirler, çarpık kentleşme, hayat pahalılığı, kent merkezlerinin karmaşası gibi nedenler yaşam alanları ile işyerleri arasındaki mesafeyi uzattı. Beylikdüzü’nde oturan birinin Ümraniye’de çalışması ve haftanın en az 5 günü 60 km’yi aşmak zorunda olması İstanbul trafiğini de hesaba kattığımızda katlanılmaz bir hal aldı.

Trafiği düzenleme bir iddiamız elbette ki yok. Ancak günün en verimli saatlerini, özellikle sabahlarını trafikte geçirmek zorunda olan personelinizin en rahat ve güvenli bir biçimde işine ulaşmasını sağlamak bizim görevimiz.

TEMİZ ve KALİTELİ HİZMET

Sabah kliması bozuk, koltuğu rahatsız, arkaya yatmayan, bilgisayarını açıp çalışamayacağı, “günaydın” dediğinde suratına anlamsızca bakan bir şoföre emanet servis aracından indiğinde ve doğal olarak enerjisi zaten tükenmiş olan personellerle çalışmak istemiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir.

Müşteri Memnuniyeti

SOYLU TURİZM olarak, müşteri memnuniyetini artırmak bizim için en öncelikli hedefimiz. Tüm bilgi ve deneyimlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın çabası içerisindeyiz.

Uzman Şoför Kadrosu

Kurulmuş olduğumuz günden beri her zaman misafirlerimizin can güvenliği önceliğimiz olmuştur. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli şoförlerimiz ile can güvenliğiniz bize emanet.

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimizin can güvenliğinin yanı sıra onların rahat etmesi de hedeflediğimiz kalite politikasına yön vermektedir. Hizmet kalitesinin güvenilirliğimi artıracağını biliyoruz. Biz de kaliteli hizmetlerle misafirlerimizin konforuna konfor katıyoruz.

Mutlu Müşteri

SOYLU TURİZM misafirlerine verdiği hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin, sunduğumuz hizmetten duyduğu memnuniyet bizim başarı kıstasımızdır.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

İstanbul gibi mega bir şehirde, en büyük sıkıntımız trafikteki zaman kaybı olmakla birlikte, personel taşımacılığında en güvenilir ve rahat hizmeti sunuyoruz.

  • Tüm Standartlara Uygun
  • Temiz ve Kaliteli Hizmet

Personelinizin konforu ve güvenliği bizim önceliğimiz...